Grudzień 2018


Dodano: 2018-12-16 12:12

14-12-2018

Witam koleżanki i wszystkich kolegów szczegulnie tych zainteresowanych lotami zimowymi. Gołebie od kilku dni cieszą się wolnym oblotam. Z dnia na dzień przechodzą na coraz mocniejszą i bogatszą karmę energetyczną(karmy firmy GOLD WINGS i 20% granulatu energetycznego firmy TJW). Jeśli tylko pogoda pozwoli to myślę że od następnego tygodnia będziemy od gołębi wymagać coraz więcej tak aby jeszcze w tym roku zorganizować dwa- trzy krótkie loty konkursowe. Za parę dni będzie podana lista gołębi do aktywacji,gołębie nieaktywowane będą brały udział w lotach lecz nie walczą o nagrody.Gołębie nieaktywne lecą pod nazwo WG Kosakowo. Zapraszam chętnych do rywalizacij w lotach zimowych .  DOBRY LOT.


                UWAGA LOTY ZIMOWE

Aby uczestniczyć w lotach zimowych musisz stać się właścicielem gołębia. W jaki sposób możesz to zrobić ?

1) Należy wylicytować gołębia na aukcji i pozostawić go do rywalizacji na loty zimowe oraz  opłacić aktywację gołębia w kwocie 150zł.

2) Można także aktywować gołębia, który nie został zlicytowany i wnieść opłatę aktywacyjną  w wysokości 300zł i stać się jego właścicielem lub opłacić samą aktywację w kwocie 150zł w rywalizacji o nagrody a gołąb dalej pozostaje własnością WG.

3) Jeżeli jesteś uczestnikiem WG i nie dosłałeś pełnej dokumentacji gołębi, a chciałbyś dalej uczestniczyć w rywalizacji na WG musisz dosłać brakujące dokumentty i aktywować gołębia wnosząc opłatę w wysokości 300zł.

ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO SUPER ZABAWY PODCZAS LOTÓW ZIMOWYCH.

DOBRY LOT!!!

 


 27-09-2018

 Zapraszam do kolejnej edycji na WG KOSAKOWO  . Zapisy aktywne. Nim sie zapiszesz sprawdz regulamin.

Przypominam kolegom o nadsyłoniu brakujących rodowodów i nr. kont , dokładny adres  zamieszkania i pesel potrzebnych do rozliczenia nagród.


GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCÓW!!!

PROSZĘ O NADSYŁANIE BRAKUJĄCEJ DOKUMENTACJI (RODOWODÓW I KART).

OSOBY KTÓRE POSIADAJĄ WSZYSTKIE DOKUMENTY PROSZONE SĄ O PRZYSŁANIE

NUMERÓW KONT I PODANIE DANYCH POTRZEBNYCH DO ROZLICZENIA NAGRÓD.

DOBRY LOT.


         DARGUN START 7:00

                 DOBRY LOT.


07-09-2018

Koszowanie na lot 8 Finał rozpocznie się o godzinie 16. Planowany start w sobotę 08-09 około godziny 7:00.


Wcześniejsze aktualności →
Odwiedzin: 4305, Dzisiaj: 1430, On-line: 7
Copyright © wgkosakowo.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone