WITAM SERDECZNIE  I ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z REGULAMINEM NA SEZON 2020

W TYM TYGODNIU RUSZĄ ZAPISY NA SEZON 2020 . PROSZĘ O POWAŻNE PRZEMYŚLENIE TEJ DECYZJI A NIE WPISYWANIE SIĘ POCHOPNIE I BLOKOWANIE MIEJSC I MARNOWANIE MOJEGO CZASU,  DO WSZYSTKICH ZGŁOSZONYCH BĘDĘ DZWONIĆ I POTWIERDZAĆ ZGŁOSZENIE.  ZMIENIA SIĘ ILOŚC GOŁĘBI W DRUŻYNIE TYM SAMYM ZMIENIA SIĘ OPŁATA .

DLA KOLEGÓW Z DRUŻYNY J ZYCH- J KONOP NA SEZON 2020 ZOSTAŁA UFUNDOWANA GRATISOWA DRUZYNA ZE WZGLĘDU NA PECHA JAKI MIELI W TYM SEZONIE DWA GOŁEBIE MOCNO ROZBITE A TRZECI POTURBOWANY PRZEZ JASTRZĘBIA ( DWA GOŁEBIE MUSIAŁEM USUNĄC TRZECIA SAMICZKA UKONCZYŁA LOT FINAŁOWY CHOĆ JESZCZE CHODZENIE SPRAWIA JEJ TRUDNOŚĆ) DRUGA GRATISOWA DRUŻYNA TO R STRASZYŃSKI & G WITKOWSKI ICH GOŁĄBKI TEŻ MIAŁY PROBLRMY Z JASTRZĘBIEM I BLISKIE SPOTKANIE Z SAMOCHODEM.

GOŁEBIA DARMOWEGO Z PODOBNYCH PRZYCZYN DOSTAJE

OLGIERD RUSINEK

ADAM PIWOWARCZYK

ARTUR FRĄCKOWIAK

P PIERZCHAŁA-R PIĘTAK

WIESŁAW GACZYŃSKI

ALEKSANDER GALA

GOŁEBIE GRATISOWE NIE WCHODZĄ W SKŁAD DRUŻYNY JEST TO 8 GRATISOWY GOŁĄB TEGO SAMEGO DOTYCZY GRATISOWA DRUŻYNA KTÓRA MOŻE BYĆ TYLKO POD WARUNKIEM ZGŁOSZENIA I OPŁACENIA PIERWSZEJ DRUŻYNY.

                                                                                 DOBRY LOT


07-09-2019

 Gratulacje dla wszystkich uczestników którym udało się ukończyć ten dość dziwny sezon . Gratulacje dla zwycięzców. Na stronie naszegolebie.pl można zobaczyć filmiki z koszowania , wypuszczenia no i z przylotu naszych wojowników

Przypominam o nadsyłaniu brakujących dokumetacji do gołębi , ptaki bez rodowodów przechodzą na własność WG.                            

                                                                               DOBRY LOT.


     LOT FINAŁOWY 06-09-2019 MIEJSCOWOŚĆ      WAREN ODLEGŁOŚĆ W LINI PROSTEJ 408-410 KM

                        START 7:00


7 lot konkursowy

Miał to być jeden z łatwych lotów. W czasie startu bardzo słaby wiatr w ogon , lecz z minuty na minutę stawał się coraz silniejszy i może to spowodowało że jakaś grupa zaczęła ścigać się między sobą. O godzinię 14:30 zgłoszono gołębia w Olecku który próbował pić wodę z basenu.Mam nadzieję że jeszcze jakieś gołębie zameldują się i będą brały udział w locie finałowym.       

                                                                      DOBRY LOT.


Dodano:

31-08-2019

LOT FINAŁOWY TAK JAK JUŻ KIEDYŚ WSPOMNIAŁEM JEST DEDYKOWANY  MOJEMU  ŚP. KOLEDZE STEFANOWI OGRODOWSKIEMU, KTÓRY BYŁ CZŁOWIEKIEM WIELKIEGO SERCA, A TERAZ MAM NADZIEJĘ ŻE JEST DOBRĄ DUSZĄ TEGO GOŁĘBNIKA. LOS SPŁATAŁ NAM FIGLA, TAKIE ŻYCIE.
DLATEGO ZOSTAŁA UFUNAOWANA SPECJALNA NAGRODA DLA 100 GOŁEBIA, WIEM ŻE TEGO STEFAN BY SOBIE ŻYCZYŁ.
                                                                                                                 DOBRY LOT

30-08-2019

CO NAS CZEKA.

Prawdopodobnie we wtorek kolejny krótki lot do 100 km.  A już w piątek oczywiście jeśli pozwoli pogoda lecimy finał. Finał 380 - 420 km. Zapraszam wszystkich uczestników na oglądanie przylotu na żywo.

PRZYPOMINAM JEST JESZCZE PARĘ NIEOPŁACONYCH GOŁEBI , UCZESTNIKÓW TYCH PTAKÓW INFORMUJĘ GOŁEBIE TE PRZEJDĄ NA WŁASNOŚĆ WG I EWENTUALNE NAGEODY BĘDĄ PRZEKAZANE NA SEZON 2020.


WG Kosakowo mały finał przylot golębi część 3


Dodano: 2019-08-30 12:08

Wcześniejsze aktualności →
Odwiedzin: 4968, Dzisiaj: 921, On-line: 6
Copyright © wgkosakowo.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone