PIERWSZY GOŁĄB NA WG KOSAKOWO


Dodano: 2019-09-26 11:09

25-09-2019

WG KOSAKOWO ZIMA 2019-2020

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO RYWALIZACJI I PRZEŻYWANIA WSPÓLNIE EMOCJI JAKIE DOSTARCZAJĄ NAM LOTY ZIMOWE.

JAK MOŻESZ STAĆ SIĘ UCZESTNIKIEM W LOTACH

MUSISZ WYLICYTOWAĆ GOŁĘBIA NA PORTALU naszegolebie.pl I PONOWNIE WSTAWIĆ GO DO RYWALIZACJI NA WG. AKTYWACJA TAKIEGO PTAKA WYNOŚI 150 ZŁ

DRUGIM SPOSOBEM JEST AKTYWACJA GOŁĘBI KTÓRE NIE ZOSTAŁY ZLICYTOWANE NA AUKCJI LUB KRÓRE NA TĄ AUKCJE NIE BYŁY WYSTAWIONE Z POWODU BRAKU DOKUMETACJI. AKTYWACJA TAKIEGO GOŁĘBIA WYNOSI 300 ZŁ I AUTOMATYCZNIE AKTYWUJĄCY STAJE SIĘ WŁAŚCICIELEM PTAKA.

TRZECIM SPOSOBEM TO ATYWACJA ZA 150 ZŁ . PRZY TEJ AKTYWACJI GOŁĄB POZOSTAJE WŁASNOŚCIĄ WG KOSAKOWO.

PULA NAGRÓD WYNIESIE 50 % AKTYWOWANYCH GOŁEBI I BĘDZIE ROZDYSPONOWANA POMIĘDZY PIĘCIOMA GOŁEBIAMI Z FINAŁU I PIĘCIOMA LOTNIKAMI Z LOTÓW ZIMOWYCH + 10 OKOLICZNOŚCIOWYCH MADALI

PO LOTACH GOŁEBIE BĘDĄ WYSTAWIONE NA AUKCJE NA PORTALU naszegolebie.pl  OD KWOTY 120 ZŁ . KWOTA WYLICYTOWANA BĘDZIE DZIELONA 50/50 POMIĘDZY WG A WŁAŚCICIELEM GOŁĘBIA - 15% AUKCJI.

GOŁĘBIE JAK CO ROKU ODBĘDĄ KILKA LOTÓW KONKURSOWYCH OD 20 DO 70 KM . LOT FINAŁOWY JESLI WARUNKI POGODOWE NA TO POZWOLĄ OD 90 DO 195 KM.

ODLEGŁOŚC LOTU BĘDZIE USTALANA W DNIU LOTU.

JESLI Z DANEGO LOTU POWRÓCI TYLKO 20% GOŁEBI PRZEZ DWA DNI TO BĘDZIE TO OSTATNI LOT SEZONU 2019-2020

                                                                   DOBRY LOT


20-09-2019

Prawdopodobnie już we wtorek ruszymy ze zdięciami gołębi i jak najszybciej wystawimy je na aukcje oczywiście na portalu www.naszegolebie pl.  Gołębie którym brakuje dokumętacji przeszły na własność WG i będą przeznaczone do rywalizacji w lotach zimowych.

Proszę kolegów tych którzy mają jeszcze do rozliczenia pieniądz o kontakt . Chciałbym jak najszybciej rozliczyć pieniądze i mieć to już z głowy.

Przypominam że pula nagród była wyliczana z 431 gołębi opłaconych na WG KOSAKOWO. Tylko mistrzostwo drużynowe było mistrzostwem gwarantowanym. Przykre jest to że jest parę osób które próbują oczernić moje imię i moje WG są to osoby bardzo dobrze mi zmane tym bardziej jest to przykre.. NIE KAŻDY MOŻE WYGRAĆ. Do rywalizacji na WG trzeba koledzy dorosnąć.

                                                                           DOBRY  LOT


WITAM SERDECZNIE  I ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z REGULAMINEM NA SEZON 2020

W TYM TYGODNIU RUSZĄ ZAPISY NA SEZON 2020 . PROSZĘ O POWAŻNE PRZEMYŚLENIE TEJ DECYZJI A NIE WPISYWANIE SIĘ POCHOPNIE I BLOKOWANIE MIEJSC I MARNOWANIE MOJEGO CZASU,  DO WSZYSTKICH ZGŁOSZONYCH BĘDĘ DZWONIĆ I POTWIERDZAĆ ZGŁOSZENIE.  ZMIENIA SIĘ ILOŚC GOŁĘBI W DRUŻYNIE TYM SAMYM ZMIENIA SIĘ OPŁATA .

DLA KOLEGÓW Z DRUŻYNY J ZYCH- J KONOP NA SEZON 2020 ZOSTAŁA UFUNDOWANA GRATISOWA DRUZYNA ZE WZGLĘDU NA PECHA JAKI MIELI W TYM SEZONIE DWA GOŁEBIE MOCNO ROZBITE A TRZECI POTURBOWANY PRZEZ JASTRZĘBIA ( DWA GOŁEBIE MUSIAŁEM USUNĄC TRZECIA SAMICZKA UKONCZYŁA LOT FINAŁOWY CHOĆ JESZCZE CHODZENIE SPRAWIA JEJ TRUDNOŚĆ) DRUGA GRATISOWA DRUŻYNA TO R STRASZYŃSKI & G WITKOWSKI ICH GOŁĄBKI TEŻ MIAŁY PROBLRMY Z JASTRZĘBIEM I BLISKIE SPOTKANIE Z SAMOCHODEM.

GOŁEBIA DARMOWEGO Z PODOBNYCH PRZYCZYN DOSTAJE

OLGIERD RUSINEK

ADAM PIWOWARCZYK

ARTUR FRĄCKOWIAK

P PIERZCHAŁA-R PIĘTAK

WIESŁAW GACZYŃSKI

ALEKSANDER GALA

GOŁEBIE GRATISOWE NIE WCHODZĄ W SKŁAD DRUŻYNY JEST TO 8 GRATISOWY GOŁĄB TEGO SAMEGO DOTYCZY GRATISOWA DRUŻYNA KTÓRA MOŻE BYĆ TYLKO POD WARUNKIEM ZGŁOSZENIA I OPŁACENIA PIERWSZEJ DRUŻYNY.

                                                                                 DOBRY LOT


07-09-2019

 Gratulacje dla wszystkich uczestników którym udało się ukończyć ten dość dziwny sezon . Gratulacje dla zwycięzców. Na stronie naszegolebie.pl można zobaczyć filmiki z koszowania , wypuszczenia no i z przylotu naszych wojowników

Przypominam o nadsyłaniu brakujących dokumetacji do gołębi , ptaki bez rodowodów przechodzą na własność WG.                            

                                                                               DOBRY LOT.


     LOT FINAŁOWY 06-09-2019 MIEJSCOWOŚĆ      WAREN ODLEGŁOŚĆ W LINI PROSTEJ 408-410 KM

                        START 7:00


7 lot konkursowy

Miał to być jeden z łatwych lotów. W czasie startu bardzo słaby wiatr w ogon , lecz z minuty na minutę stawał się coraz silniejszy i może to spowodowało że jakaś grupa zaczęła ścigać się między sobą. O godzinię 14:30 zgłoszono gołębia w Olecku który próbował pić wodę z basenu.Mam nadzieję że jeszcze jakieś gołębie zameldują się i będą brały udział w locie finałowym.       

                                                                      DOBRY LOT.


Dodano:

Wcześniejsze aktualności →
Odwiedzin: 17690, Dzisiaj: 841, On-line: 42
Copyright © wgkosakowo.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone